Program Wsparcia Zdrowia Psychicznego

Program Wsparcia Zdrowia Psychicznego to innowacyjny program stworzony autorsko przez Instytut Edukacji Pozytywnej. Nastawiony jest na wspieranie działań wychowawczo-profilaktycznych placówek oświatowych w Wawrze w obszarze zdrowia psychicznego dzieci i młodzieży.

Poniżej znajdują się linki do zapisu na zajęcia międzyprzedszkolne w ramach Programu Wsparcia Zdrowia Psychicznego na terenie dzielnicy Wawer.

Nabór potrwa do 20 października.

Trening Umiejętności Społecznych - formularz zgłoszenia dziecka (Grupa przedszkolna)

Akademia Rodzica (przedszkola)

Więcej informacji o programie, znajdą Państwo na stronie https://wawer.instytutep.pl/

Zachęcamy do udziału!