Potwierdzenie woli kontynuowania edukacji przedszkolnej

Szanowni Państwo,

zgodnie z harmonogramem rekrutacji do przedszkoli na rok szkolny 2024/2025
w dniach 27.02 /wtorek/ - 4.03. do godz.16.00 /poniedziałek/
rodzice dzieci uczęszczających do przedszkola składają pisemną deklarację o woli kontynuowania wychowania przedszkolnego w roku szkolnym 2024/2025 w naszej placówce. Zwrot deklaracji w sekretariacie przedszkola lub u nauczycielek w grupach. Brak pisemnej deklaracji złożonej w wyznaczonym terminie oznacza rezygnację z uczęszczania do naszej placówki w roku szkolnym 2024/2025.
Deklaracje będą zamieszczone na stronie internetowej przedszkola, będzie je można również otrzymać w sekretariacie i u nauczycielek w grupach od dnia 26.02.

Deklaracja o kontynuacji wychowania przedszkolnego - plik do pobrania