Biedronki

Biedronki to grupa 3-latków.

Grupa „ Biedronki” to jedna z najmłodszych grup w przedszkolu.

Mamy 3 lata i chętnie przychodzimy do przedszkola. Chociaż pierwsze dni były dla nas trudne i niektórym  z nas było ciężko rozstać się z rodzicami, daliśmy radę i teraz z uśmiechem wchodzimy do naszej sali. W przedszkolu jest fajnie, uczymy się zasad, współżycia w grupie oraz zawieramy nowe przyjaźnie.

Chłopcy i dziewczynki w naszej grupie są ciekawe świata i interesują się wszystkim co nas otacza.

Dużo czasu spędzamy na wspólnej zabawie, ale pamiętamy o rozwijaniu umiejętności samoobsługowych.  Jesteśmy już coraz bardziej samodzielni.

Dużą radość sprawiają nam zabawy ruchowe w sali i te w naszym ogrodzie, zabawy muzyczno- taneczne, ale lubimy też rysować i malować.

Po całym dniu wypełnionym wrażeniami chętnie odpoczywamy słuchając muzyki relaksacyjnej i bajek czytanych przez nasze Panie.

Każdy dzień w naszej „Biedronkowej” grupie stanowi podstawę do wzbogacania wiadomości, zdobywania nowych umiejętności i doświadczeń.

W grupie pracują nauczycielki: Pani Agnieszka, Pani Marzanna i Pani Magda,

a pomagają Pani Renatka i Pani Ewa.

Do pobrania:

1. Zasady zwalczania i zapobiegania wszawicy u dzieci -plik do pobrania