Krasnale

Grupa IV „Krasnale”

Witajcie w grupie Krasnali! Bardzo nam miło, że Was tu gościmy. Jesteśmy 5-cio i 6-cio latkami, więc prawie dorośli. Wspólnie chętnie uczymy się zasad zgodnego współżycia w grupie. Staramy się być samodzielni i koleżeńscy. Z chęcią uczymy się nowych wierszyków, piosenek i rymowanek. Bardzo lubimy zabawy ruchowe, rysowanie oraz zdobywanie wiedzy. Każdy dzień w naszej grupie jest wypełniony zabawą, zajęciami edukacyjnymi oraz pobytem w ogrodzie przedszkolnym. Dzięki naszym Paniom zdobywamy nowe umiejętności i wiadomości.

Zapraszamy do oglądania naszych zdjęć w galerii!

W grupie pracują nauczycielki: Pani Bożenka i Pani Julia,

a pomaga Pani Monika.